İletişim

[contact-form-7 id=”9″ title=”Teklif Formu”]


Evden Eve Nakliyat
 İletişim

Eşyaların sökülmesi ve paketlenmesi Eşyaların araca taşınması Mobilyaların yeni eve taşınması Mobilyaların montajı. Evinizden nakliye şirketinize taşınmak için temel adımlar olsa da, biden ek özel destek alabilirsiniz.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat iletişim

Asansörlü evden eve nakliye bir evden diğerine taşınmanın en eksiksiz yolu, ofislerin ve inşaat veya mobilya sektörlerinin taşınması mevcut koşullar altında İstanbul’da asansörlerin kiralanması olacaktır.

Kurumsal Taşımacılık iletişim

Evtaşıma Nakliyeci Transport kurumsal nakliyat gibi, günden güne büyüdüğümüzü ve büyürken kurumsal kimliğimizi terk etmediğimizi bilmenizi istiyoruz. Kurumsal kimliğinin ne anlama geldiğini ve ne kadar kıymetli olduğunu biliyoruz.

Ücretsiz Ekspertiz iletişim

Tüm hizmetlerimizde, taşıma ve taşıma sürecinin en uzman boyutu açısından ve yer değiştirme gününde hiç bir problem yaşanmadığı için kıymetli müşterilerimize bedava dağıttığı eksper hizmeti sunuyoruz.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat iletişim

Yüksek nitelikli bir Şehirler arası evden eve nakliye servisine doğru yavaşça ilerliyoruz, ev eşyalarını taşıma teknolojisini takip ediyor ve ürünlerinizi hayatınızın çip olan evinize daha güvenilir bir biçimde götürmek için ilerliyoruz.

Paketleme ve Montaj iletişim

Paketleme ve montaj, evden eve nakliyenin en önemli parçasıdır. Evtaşıma Nakliyeci Nakliyat profesyonel nakliye kadromuz, ürünlerinizi nakliye sırasında darbelere ve titreşime dayanıklı hale getirmek için naylon bir balon ile paketlenmiştir.

Eşya Depolama Hizmeti iletişim

Bugün pek çok nedenden dolayı insanların eşyalarını saklaması gerekmektedir. Bu nedenler arasında ülke dışına seyahat, tadilat çalışmaları, yeni ürün satın alma vb. Müşterilerimizden gelen her çeşit depolama isteğine cevap veriyoruz.

Ofis & Büro Taşımacılığı iletişim

Ofis ve büro Taşımacılığı Dikkat ve özen gerektiren bir taşıma kolu olan ofis ve ofislerin taşınması, ayrıca evden eve ulaşımın taşınması işlerin sürekliliği ve kayıpsız olması bakımından büyük önem arzetmektedir.

Müşteri Memnuniyeti İletişim
Yüzlerce mutlu müşterimizden biri olmaya ne dersiniz? Evtaşıma Nakliyeci evden eve taşıma olarak müşterilerimizin memnuniyetine odaklı çalışırız,
Ev taşıma Nakliyeci Nakliyat’la evinizi ve ofisinizi keyifle taşıyın, Uzman kadromuzla 1977’den beri uzman hizmet sunuyoruz. Güler yüzlü kadromuz ile sizlerin yanınızdayız. Sigortalı garantili ve belgeli hizmet veriyoruz. Eşyalarınız bizimle koruma altındadır iletişim. Hemen bize ulaşın detayları konuşalım.

05324208802