Ofis Taşıma

Ofis Taşıma

Ofis taşıma İstanbul çalışma rutinini bozmadan, hızlı ve güvenli nakliyat için Ev Taşıyoruz Şirketimize güvenebilirsiniz. Ev taşımak zahmetli ve zor gelse de ofis- iş yeri taşıma işlemi işyeri sahipleri için daha zordur. Mesainin aksatılmaması, ertesi gün işin devam edebilmesi için uzman bir hizmet almak gerekir.

Ofisinizde yer alan eşyaların yoğunluğuna göre uygun araç ve ekipmanla İstanbul evden eve taşıma hizmetimiz gibi iş yeri-ofisinizi eski adresinizden yeni adresinize hızlı bir biçimde taşınmasını sağlamaktayız.

ofis-taşıma-evtaşıyoruz

Ofis Taşıma Şirketi

Kaliteli ve güvenli şekilde hizmet veren firmamız, ofis ve iş yeri taşıma işlemlerinizde, bütün eşyalarınızı özel malzemeler ile korunaklı bir biçimde ambalajlamaktadır. Ambalajlanan ürünleriniz taşınma sırasında hiçbir biçimde zarar görmemektedir. Taşınma işlemlerinde sizlerin eşya toplamasına ihtiyaç yoktur. Alanında uzmanlaşmış olan ekiplerimiz tarafından tüm ürünleriniz türlerine göre özel olarak kutulara yerleştirilmektedir. Büyük eşyalarınız ise koruma kaplamaları ile sarılarak taşınmaktadır. Taşındığınız yeni yerde de arzu ettiğiniz şekilde ürünlerin yerleştirilmesi yapılmaktadır.

Ofis İş Yeri Taşıma

Günümüzde ev, ofis ve iş yeri taşıma işlemleri evden eve taşıma piyasasında yer alan firmalarca yapılmaktadır. Taşınma talebinizi yaptıktan sonra, firma çalışanlarımız, iş yerinize gelerek taşınacak olan eşyaların ve cihazların keşiflerini yaparak, taşımada kullanılacak araçları ve metotları belirlemektedirler. Taşıma işlemleri öncesinde sizlerle taşıma sigorta protokolü yaparak ürünlerinizin güvenle taşındığını sizlere göstermekteyiz. Taşıma işlemlerimiz denetmenler gözetiminde yapılmaktadır.

ARŞİV VE BÜRO TAŞIMA

Günümüzde pek çok insanın mesleğini icraat etmek için büroları bulunmaktadır. Bu büroları kurmak veya taşımak ise oldukça meşakkatli bir durumdur. Bunun sebebi ise, ofislerde yüksek maliyetli teknolojik cihazlar veya kırılmaya müsait araçlar bulunmasıdır. Bu sebeple, kişilerin bireysel olarak ofis taşıma yüklerini profesyonel bir firma ile paylaşmak gerekmektedir.

Ancak, ofis taşıma faaliyetlerinde yüksek bütçeli araç ve gereçlerin bulunması sebebi ile kişiler ofis taşıma işlemini yerine getirirken tercih edeceğiniz profesyonel nakliyat şirketi oldukça önemlidir. Ofisinizi taşırken teknolojik araçların ve kırılgan malzemelerin sağ salim taşınması için en güvenli ekip ve firma ile taşımak için evtaşıyoruz Nakliyat firmasına, kadrosuna ve hizmetlerine göz gezdirmelisiniz.

FİRMAMIZ İLE OFİS TAŞIMA HİZMETLERİ

Ofis taşıma hizmeti, kişiler için meşakkatli bir süreç olsa da yükünüzü hafifletmek ve hızlı bir şekilde büronuzu taşımak için elimizden geleni profesyonellikle yerine getirmekteyiz. Ofis taşıma faaliyetleri için geniş ve uzman kadrolarımız bulunmaktadır. Nakliyat alanında hem İstanbul içinde hem de Türkiye çerçevesinde en başarılı olan firma olarak gösterilen şirket ev taşıyoruz Nakliye firmasıdır. ev taşıyoruz Nakliye firması, güvenilir olduğu gibi oldukça ekonomiktir. Yüksek kalitede hizmetlerini yerine getirirken eşyalarınızın hiçbir şekilde hasar görmemesi için sigorta kapsamında imkanlar sunmaktadır.

Üstelik, eşyalarınızın monte, paketleme ve taşınma işlem aşamalarında hiçbir zarar gelmemesi adına profesyonel çalışanlarımız yüksek emek ve özveri ile işlemlerini gerçekleştirmektedirler.BÜRO TAŞIMA AŞAMALARI VE TEDBİRLER


Ülkemizde pek çok mesleğin ve kişinin bireysel iş yerleri ve büroları bulunmaktadır. Bu büro ve iş yerlerinin taşınma süreci de sıkıntılı olabilmektedir. Ancak, ev taşıyoruz Nakliyat olarak tüm bu nakliye aşamalarında yüksek özveri ile çalışırken taşınma işlemlerinizi daha kaliteli gerçekleştirebilmek adına birçok tedbiri de almayı unutmuyoruz. ev taşıyoruz Nakliye firması olarak, ilk olarak bünyemizde çalışan profesyonel kişiler ofis ve iş yerlerinizdeki kırılacak eşya, klasör ve dosya gibi eşyaların özenle ve hızlı bir şekilde toplanıp paketlenmesini sağlar. Uzman kadrolarımız paketleme ve kutulama işlemlerini gerçekleştirirken marangoz çalışanlarımız da monte ve kurulum işlemlerini gerçekleştirir. Teknolojik ve kırılmaya yatkın olan eşyaları alanında profesyonel olan uzman çalışanlarımız özenle ve dikkatli bir şekilde monteler. Bu işlemler için birçok pratik seçeneklerimiz bulunmasının yanı sıra, tedbir olarak sigorta ve kasko imkanlarımız da teminat niteliği taşımaktadır.


Büro ve ofis taşıma işlemleri kimi zaman oldukça zorlu olabilmektedir. Bunun sebebi ise kişiler hem şehir içi hem de şehir dışı ofis taşıma işlemini sağlamak isteyebilirler. Bu gibi durumlar hem fazla masraf gerektirmekte hem de uğraştırıcı olabilmektedir. Ancak, ev taşıyoruz Nakliyat firmaları bünyesinde şehir içi ofis taşıma hem de şehirlerarası ofis taşıma seçenekleri bulunmaktadır. Bu seçenekler sayesinde, iş yeriniz nerede olursa olsun kolay bir şekilde taşınmasını sağlayabilir ve tasarruf edebilirsiniz. Ek olarak, günümüzde artan nüfus ve şehirleşme politikaları ile birlikte ofisler ve iş yerleri yüksek rezidans ve site gibi yerlerde kurulabilmektedir. Bu gibi durumlarda ofis taşıma işlemi çok daha meşakkatli olacağı için herhangi bir nakliye firmasını tercih etmemek gerekmektedir.


YÜKSEK KATLI OFİSLERDE EN KOLAY TAŞINMA NASIL GERÇEKLEŞİR?


Hepimizin bildiği üzere, günümüzde çoğu büro tarzı yerler yüksek gökdelen veya rezidanslar üzerinde kurulmuştur. Bu sebeple, yüksek katlı ofislerde taşınma işlemi çok daha uğraştırıcı olacağı gibi asansörü bulunmayan ofislerde çok daha geç ve yorucu olabilmektedir. Tüm bu sebeplerden dolayı ev taşıyoruz Nakliyat, tam olarak sizin ihtiyacınızın olduğu bir hizmeti sizlere sunmaktadır. Asansörlü araçları bulunan firmamız sayesinde 40.kata ulaşabilen araçlarımızın asansör özelliğini kullanarak oldukça kolay bir şekilde taşıma işlemlerini yerine getirmekteyiz. Bünyemizde bulunan profesyonel çalışanlarımız ilk olarak, ofisinizde tüm dosyaları paketleme işlemini tamamladıktan sonra kırılacak veya zarar görebilecek önemli eşyaların monte işlemini gerçekleştirdikten sonra güvenli bir şekilde araca taşıma işlemleri sağlanır. Ek olarak, ofis ve iş yerleriniz yüksek katlı site veya rezidanslarda ise, asansörlü araçlarımız yardımınıza koşuyor ve oldukça kolay ve ekonomik bir şekilde taşıma işlemini gerçekleştirmektedir. ev taşıyoruz Nakliyat olarak, bünyemizde bulunan diğer tüm nakliye hizmetlerine web sitesi üzerinden erişebilir, taşıma fiyatı almak için yetkili birimlerimiz ile iletişime geçerek detaylı bilgilendirme sonucunda net bir fiyat alabilirsiniz.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın

05324208802