Hakkımızda

Sefa Aksoy Ev Taşıyoruz Nakliyat

Hakkımızda Şirketimizin kurucusu ve anı zamanda sektörde çekirdekten yetişmiş biri olarak SEFA AKSOY diyor ki,

Ev taşıma Evden Eve Nakliyat; genç ve dinamik yapısı, uzman elemanları ve kurumsal taşımalara getirdiği yepyeni boyut ile evden eve taşıma piyasasında, kuşkusuz öncü kuruluş olmuştur. Kurulduğu günden beri beri, sizlere en kaliteli hizmeti vermek için çalışan Ev taşıma Evden Eve Nakliyat; kaliteye odaklanan hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri beğenisi için var gücüyle çalışmaktadır.

Hakkımızda

Kaliteli evden eve nakliyat hizmeti, Hakkımızda prensip olarak hiçbir ev eşyası paketleme, ambalajlama malzemelerine sarılmadan evden çıkarılmaz. Kaliteli evden eve nakliyat, daima için gelişmekte olan takip ederek müşterilerimiz için en son çıkan ambalajlama ve paketleme ürünlerini kullanır. Sigortalı evden eve taşıma, olabilecek kazalar için eşyalarınızı türkiyenin önde gelen sigorta firmaları tarafından eşyalarınızın değerinde sigorta yaptırır.

Hakkımızda

Hakkımızda “Her taşıma kendi taşımamızdır” düşüncesiyle yoluna devam edecek olan Evtaşıma Nakliyat; kuvvetli referansları, geniş müşteri portföyü ve bitirmiş olduğu tüm taşımaların vermiş olduğu güven ve güç ile yoluna devam etmektedir.

Profesyonelliğimiz ve titiz çalışmamızla bürodan büroya, ofisden ofise, evden eve nakliye işlerinizi siz sayın müşterilerimize sorun ve problem olmaktan çıkarıyoruz. Geçmiş yılların firmamıza vermiş olduğu; Hakkımızda birikim, deneyim, nakliyat konusunda tecrübe kazanmış çalışanlarımız, geniş servis ağımız ve evden eve taşıma işine göre özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş araç kasaları ve içleri ile sizlere zamanında ve mükemmel bir hizmet vermek için çalışmaktayız.

Hakkımızda

Hakkımızda Misyonumuz

Hızlı, güvenilir ve güncel, bilgi ve teknoloji destekli taşımacılık hizmetinin tüm gereklerini; müşterilerimizin isteği, taahhüdümüz ve kalite sistemimize uygun olarak yerine getirmek,
Sürekli değişim ve gelişimi, yaşam tarzı haline getiren personelimizin; sonuca yönelik, proaktif ve katılımci faaliyetleriyle müşteri beğenisi ve sadakatini sağlamak,
Rekabet gücümüzü pazarlarda sürdürmektir.

Hakkımızda Vizyonumuz

Evden eve taşımacılık ve global nakliyat sektöründe, müşteri beğenisini maksimum seviyede tutmak,
Bütün dünyada kabul edilen kalite standartlarında; hizmet üreten, ülkemizin en güvenilir, en rahat ve zaman yönetimine en çok hassasiyet gösteren nakliye şirketi olmaktır.

Hakkımızda

TEMİZ EVDEN EVE NAKLİYAT – TAŞIMACILIK
Edeneve, şehirler arası, asansörlü,ambalajlı,sigortalı eşya nakliyat hizmetleri. Evtaşıma Evdeneve Nakliyat, İstanbul evdeneve eşya taşımacılığı piyasasında faaliyet göstermek amacı ile, kurulmuştur. Evtaşıma Evdeneve Nakliyat , taşınacak eşyalarınızın demontajı ve taşındığınız yerdeki montajları da yaparak , problemsiz evdeneve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Evden eve eşya taşımacılığında ve diğer hizmetlerimizde bütün standartları eksiksiz uygulamaktayız. Evtaşıma Evdeneve Nakliyat sigortalı ve ambalajlı taşımaya özen göstererek müşteri beğenisini artırmıştır. Eşyalarınız kırılmadan ve çizilmeden yerlerine ulaştırılır. Kapalı metal kasalı araçlarımızla her zaman hizmetinizdeyiz.

Evdeneve Eşya taşımacılığı.
Şehirlerarası Eşya taşımacılığı.
Asansörlü Eşya taşımacılığı.
Ambalajlı Eşya taşımacılığı.
Sigortalı Eşya taşımacılığı.

Evtaşıma Nakliyeci © markası TPE tarafından tescillenmiş bir marka olup, VERGİ MÜKELLEFİ bir kuruluştur.

Ambalajlama Taşınan eşyayı korumak için profesyonel ve deneyimli çalışanlarımızce paketleme yapılır

Güvenlik Taşıma sürecinde teslim almadan teslim etme ve kuruluma kadar eşyalarınız ve siz güvendesiniz.
Araçlar Eşyanızın taşınmasında kullanılacak olan araçlarımızın tamamı modern ve tüm muayenelerden geçmiş araçlardır

Hakkımızda

Evden Eve Hizmeti Sizi zahmete sokmayan ve yormayan evden eve hizmetimiz daima sizinle

Sigorta Taşıma sigortası hizmetimiz her zaman sizinle. Taşıma sigortası hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Memnuniyet Memnuniyetiniz bizler için oldukça önemli. Tüm hizmetlerimizi memnuniyetiniz odaklı sunuyoruz.
Sincan Ev taşıma Nakliyeci Ev taşıma Nakliyeci Evden Eve Taşımacılık. Ardımızda yüzlerce gülen yüz bıraktık. Asansörlü nakliye , evden eve nakliye ve sigortalı nakliye ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz.

05324208802