Eşya Depolama

Eşya Depolama


Eşya Depolama günümüzün bir hayli modern ihtiyaçlarından birisidir. Eşya depolama için en önemli noktaların başında temiz, düzenli ve güven duyulan bir firma seçimi yer alır. Evinizde koymaya yer bulamadığınız fazla eşyalarınızı, atmaya kıyamadığınız eşyaları veya saklamak arzu ettiğiniz malzemelerinizi ”Evtaşıma Nakliyeci ” eşya depolama firmamız ile güvence altında tutabilirsiniz.

Eşya depolama sizlere pek çok alanda avantajlar sunmaktadır. Bu avantajlardan bazıları şunlardır; Güvenlik: Evinizden uzak kalacağınız zamanlarda eşyalarınızın evde kalması ve devamlı aklınızın eşyalarınızda olmasını istemiyorsanız eşya depolama güvenlik açısından oldukça avantajlıdır.

Ev eşyası depolama, ofis eşyası depolama, parça eşya depolama ve koli depolama gibi tüm depo ihtiyaçlarınız için hijyenik ve korunaklı depolarımız ile sizin hizmetinizdeyiz.Yurt dışı görevi, ev tadilatı, ev bulamama ve sıkışma gibi durumlarınızda size destek olabilmek için depolama hizmeti veriyoruz.

Eşya Depolama Fiyatı

Artık ben yokum eşyam ne olacak demeyin. Bunları sizin için depolama merkezlerimizde özel olarak saklıyoruz. İnsanlar günümüzde çok yoğun stres altında hayatını sürdürmeye çalışmaktadır. Sizi iyi anlayan ve her çeşit taşıma ve depolama ihtiyaçlarınızı anlayan uzman müşteri temsilcileriyle size hizmet vermekteyiz.

Güvenli, temiz ve kapalı depolama tesislerimizde eşyalarınızı dışarıdan gelebilecek olumsuzluklardan koruyoruz.7/24 kamera sistemi ve kişiye özel kilitli kutularla eşyalarınızın güvenliğini sağlamaktayız.Üstelik ambalajlama ve taşıma hizmetini de sizin için yapıyoruz..

Kiralık Eşya Depolama

Eşyalar çalındı mı, yangın veya sel gibi bir durum oldu mu, maddi veya manevi değeri yüksek olan eşyalarınıza zarar geldi mi? Gibi düşüncelere aklınızın takılmasından kurtulursunuz. Özellikle değişik bir şehirde öğrenim görecekler veya görev alacaklar, uzun vadeli olarak tatil planı hazırlayanlar ve iş için ülke dışına çıkması gerekenler ev eşyalarını güvenle eşya depolama şirketimize teslim edebilirler.

Maliyet: Siz evde veya iş yerinizde yokken sırf eşyalarınız için yüksek kira bedeli ödemekten kurtulmak dilerseniz ev eşyası depolama şirketimiz bu aşamada sizlere maliyet avantajı sağlamaktadır.

Pratik Depo FİYATLARI

Evde veya iş yerinizde bulunan fazla eşyaları çöpe atmak yerinde güvenli bir ortamda saklayarak ilerleyen zamanlarda değerlendirmek için eşya depolama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.Ayrıca evinizde yer kaplayan fazlalık eşyanız var ise getirin biz satalım, siz yenisini alın. Yeni evleneceksiniz evinizi tadilatı sürerken ya da ev arama sürecindeyken beğendiğiniz ev eşyaları indirimden almak istiyorsunuz fakat eşyalarınızı depolamak için yeterli alana sahip değilseniz sizlere güven ve maliyet bakımından avantajlar sağlamayı başaran firmamızı tercih edebilirsiniz.

Depo Kiralama

Küçük ölçekli dağıtım merkezi ürünlerinizi Ev ve ofis eşyalarınızı Fuar ekipmanlarınızı Yazlık- kışlık lastiklerinizi Depo kutunuzun anahtarı yalnızca size teslimi yapılır. Sizden başkası kutunuzu açamaz. Depolarımız kamera sistemi ile 7/24 izlenir. Eşyalarınız olumsuz hava şartlarından etkilemez.

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul Evden Eve Nakliyat Bölgesinde eşya depolama hizmeti veren Evtaşıma Nakliyeci Depolama sistemleri a.ş firması başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin pek çok ilinde hizmet sunmaktadır.İstanbul’da eşyalarınızı rahatlıkla depolama olanakları oluşturan şirketimiz sizlere ekonomik fiyat ve kalitenin ilk planda olduğu bir hizmet vermektedir.İstanbul ev eşyası depolama başta fazlalık eşyalarınızı için kurulmuş olan firmamız daha sonra işini her defasında dahada büyüten ve geliştirmekte olan bir hale getirmiştir.

Depolama hizmetimiz

Depolama hizmetimizle eşyalarınızı arzu ettiğiniz kadar yanımızda tutabilir ve arzu ettiğiniz zaman tekrar teslim alabilirsiniz. Depolama ve evden eve taşıma hizmetimizi harman yaparak sizi hiç bir şeye karıştırmadan işlerinizi çözüyoruz.

Parça Eşya Depolama

Depolanan eşyaların tamamı uzman olarak ambalajlanmakta ve taşınmaktadır. Depoya giren ürünler toz, kir ve neme karşı koruma altına alınmaktadır.

  • Sigortalı Taşıma
  • Sigortalı Depolama
  • Profesyonel Ambalaj
  • Sözleşme
  • Çeki Listesi
  • Kurulum
  • Demonte
  • Hijyen Kurallarına Uygun Saklama
  • İstediğiniz Kadar Depolama
  • İstediğiniz Kadar Depoda Kalma

Ev Eşyası Depolama ve ambalajlama işinde uzman olan firmamız, eşya taşıma ve depolama hizmetlerini harmanlayarak sorunsuz bir depolama ve taşıma hizmeti sunuyor. Eşya depolama için gereken bütün yeterliliğe sahip olan firmamızın depo alanları çağımıza uygun olup bir hayli moderndir.

Sigortalı Depolama

Depolanan eşyaların tamamı hem toz kir ve neme korunacak şekilde hem de taşınma esnasında oluşabilecek hasarlara karşı korunaklı ambalajlanmaktadır. Ev depolama sektöründe kurumsallığı ve profesyonelliği ile tanınan firmamız evden eve depolama hizmetini İstanbul merkezli olarak sunmaktadır.

Ofis Eşyası Depolama

Evden Eve Nakliyat ve depolama hizmetini harmanlayarak sunan firmamız hem taşıma hem de depolama garantisi veriyor. Taşıma ve depolama süreci boyunca oluşabilecek en küçük hasardan dahi firmamız sorumludur. Depolama alanında sadece eşyaların belirli bir süre saklanması yeterli değildir. Eşya depolama hızlı güvenilir ve pratik bir hizmet olmak zorundadır.

Ev Eşyası Depolama

Ev Eşyası Depolama İyi bir taşımacılık hizmeti için gereken personeller aynı zamanda iyi birer depolama personelidir de. Evden eve nakliyat hizmetini profesyonel olarak veremeyen bir firma depolama hizmetini de veremez. Depolanırken eşyaların nasıl ve ne şekilde depolanması gerektiğini çok iyi bilmelisiniz.

Depo Kiralama Fiyatları İstanbul

Ev Eşyası Depolama Güler yüzlü personellerimiz işini severek ve benimseyerek yapmaktadır. Bizim için eşyalarınızı sorunsuz ve güzel bir şekilde taşımak bizim için çok büyük bir zevktir. Uzun yıllardır evden eve nakliyat ve depolama hizmeti sunan şirketimizden istediğiniz zaman ücretsiz ekspertiz hizmeti alabilirsiniz. Firmamızın depolama ekspertizi ve evden eve nakliyat ekspertizi eşyalarınızın nasıl ve ne şekilde taşınacağı konusunda sizlere uzman çözümler ve tavsiyeler sunacaktır. Ev Eşyası depolama bizim işimiz. Ne zaman nerede isterseniz isteyin eşya depolama şirketi olarak hizmetinize hazırız. Depolama fiyatları bakımından içinizi rahatlatacak ekonomik ve aynı zamanda profesyonel bir şirketiz.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın

05324208802