Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Komple taşınma ve depolama hizmeti veren Ev taşıyoruz Nakliyat değerli eşyanızı, antikalarınızı, ev ve ofis eşyanızı, değerli arşivlerinizi titizlikle, dünya standartlarına uygun şekilde paketler ve taşır. Bu taşıma işleminde; eğitimli ve tecrübeli personel ve modern araçlar ile evinize getirilen özel taşıma ve paketleme malzemesi ilk olarak sizin eşyanız için kullanılır. Ev taşıyoruz Nakliyat ekipleri, taşınma planlaması ve koordinasyonu ile rahatsızlık vermeden eşya taşıma ve yerleştirmesinin nasıl yapılacağı konusunda uzmandır. Bu operasyon; özel planlama, dikkatli koordinasyon ve detayları tespit etmeyi gerektirmektedir. Tüm bu işler için sizinle baştan sona kadar birlikte olacak bir Müşteri Temsilcisi tayin edilir.

Bütün eşyalar, firma tarafından korunaklı bir şekilde sarılarak, belirttiğiniz adrese taşınır. Evden eve nakliyat İstanbul için verilen hizmetlerin yanı sıra, farklı iller için de bu hizmetlerden yararlanabilmeniz mümkündür

Aynı zamanda, fuar taşıma, çeyiz taşıma, arşiv taşıma, banka taşıma, asansörlü taşıma, parça eşya taşıma, öğrenci eşyası taşıma gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır.

EV TAŞIMA

Ev Taşıma gününde Müşteri Temsilciniz taşınmanıza nezaret eder ve her şeyin önceden planlandığı gibi gerçekleşmesini sağlar. Operasyon, taşınma ihtiyaçlarınızın Müşteri Temsilcisi tarafından analiz edilmesi ile başlar. Daha sonra sizin için uygun olan gün ve saate Evden Eve nakliyat Eksperi taşınma yapılacak adrese keşif için gider. Taşınma gününde Müşteri Temsilciniz, sizi bu önemli günde yalnız bırakmayacak olan Ev taşıyoruz nakliyat Taşınma Ekibi ile tanıştırır ve operasyon başlar.

EVDEN EVE NAKLİYAT

EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETİ

Gerçekleştirdiğimiz her taşıma işleminde:

› Kişiye özel hizmet anlayışı
› Taşınma öncesinde ve sonrasında taşınma desteği
› Komple taşınma hizmeti
› Birlikte planlanmış taşınma günü programı
› Eşyaların dökümünün çıkarılması
› Profesyonel demonte ve monte hizmeti
› Profesyonel paketleme ve kutulama çalışması
› Tek bir merkezden operasyon takibi
› Taşınan eşyanın sigortalanması
› Taşınmayı kolaylaştırmak için sizin için ipuçları
› Ücretsiz uzman keşif raporu, şirketimizce verilmektedir.

EVDEN EVE TAŞIMACILIK

EVDEN EVE TAŞIMACILIK Tüm bu çalışmalar yapıldıktan sonra Ev taşıyoruz nakliyat ekspertizi sizin istemlerinizi de göz önünde bulundurarak size yazılı bir teklif sunar (Bu yazılı teklif aynı zamanda sözleşme yerine geçer).Taşınma tarihiniz sizinle beraber kararlaştırıp kayıt altına alınır. Ev taşıyoruz nakliyat ekspertizi taşınma planlaması ve koordinasyonu ile minimum hata ve maksimum güvenceyle eşya taşıma ve yerleştirmesinin nasıl yapılacağı konusunda uzmandır.

Taşıma experi taşınmanızın her aşamasında ekibini yönlendirmek ve değerli eşyalarınızı evden eve taşırken gerekli her türlü önlemi almak ile sorumludur.

Taşınma gününde Taşınma eksperi, bu önemli günde sizi yalnız bırakmayacak ve operasyonun devamında taşınmayı gerçekleştirecek olan Ev taşıyoruz Nakliyat Taşınma Ekibi ile sizi tanıştırır. Bu aşamalardan sonra operasyon başlar.

Evinizde bulunan tüm eşyalarınız profesyonel ekiplerimiz tarafından çeşitli boy ve ebatlardaki koli ve paketleme malzemeleriyle muhafaza edilerek taşınmaya hazır hale getirilir. Tüm paketler numaralandırılarak içersin deki eşyaların muhteviyatı belirtilir.

EVDEN EVE TAŞIMA

MOBİLYA NAKLİYESİ:

Özel ekiplerimiz tarafından de montesi yapılan mobilyalar Ev taşıyoruz dan ithal pet Kraft kâğıtlı havalı naylonlarla sarılarak plaka kartonlarla muhafaza edilir.

KOLTUK TAŞIMASI

Koltuk Taşıma konusunda teknik donanımlı ekiplerimiz önce koltukların ambalajlanmasını sağlayıp ardından taşıma aşamasına geçmektedir

Paketleme konusunda streç film tedarik de önemlidir

EVDEN EVE NAKLİYAT FİYATLARI

Evden eve nakliyat fiyatları konusunda kişiler öncelikle fiyat araştırması içerisindeler, taşınma sürecine girilirken birçok ödeme konusunda nakit zorluklar çekerken nakliyat kısmına gelinirken de bu hassasiyetler yaşanabilir ancak taşıma yapacak firmaların içerisinde önceliğiniz fiyattan çok daha önemli konu olan eşyanızın hassasiyetine göre nakliyat firması seçimidir. Aşağıdaki tabloda sizlere yaklaşık evden eve nakliyat fiyat konusunda yardımcı olmaya çalıştık

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

*1+0 ev için 900

*1+1 ev için 1500

*2+1 ev için 1800

*3+1 ev için 2000

Verilen Fiyatlar eşyaların toplu olup olmadığına göre değişkenlik gösteren fiyatlardır.

NAKLİYE ŞİRKETİ

NAKLİYE ŞİRKETİ Taşınma işlemi titizlik isteyen bir durumdur. Özellikle, eşyaların kırılmaması ve bir yerden bir yere sorunsuz bir şekilde taşınması son derece önemlidir. Evden eve nakliyat hizmeti ile severek kullandığınız eşyalarınız asla zarar görmez. Çünkü yeni teknolojik aletler kullanılarak, eşyalarınız dilediğiniz adrese özenli bir şekilde götürülür. İstanbul’un farklı semtleri için bu taşımacılık hizmetleri verilmektedir. Nakliye Şirketi Dolayısıyla İstanbul’da ikamet eden ve evini taşımayı düşünen bireyler, firmadan hizmet talebinde bulunabilirler. Sigortalı bir şekilde bu hizmetleri alarak, herhangi bir zarar ziyan durumunda zararınızı karşılamanız mümkün olacaktır. İstanbul içi taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra, evden eve nakliyat hizmetini de bu site üzerinden alabilirsiniz.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın

05324208802